Úrazové pojištění s rozumem

Vivafina » Blog » Úrazové pojištění s rozumem

vivafina-1200x628-urazove-pojisteni

 

Trh s pojistkami je dnes mimořádně rozmanitý. O těch úrazových to platí jakbysmet. Pokud aktuálně přemýšlíte, kde se pojistit proti úrazu, máme pro vás pár praktických tipů a rad, díky kterým si ušetříte nejen peníze ale také starosti.

Každý jsme individuum a potřebujeme specifické služby

Pojistka na všechno bohužel neexistuje. Před uzavřením pojistné smlouvy byste si tedy měli ujasnit, co přesně chcete a jaká je (resp. asi bude) vaše finanční situace. Pokud se vám některé z navrhovaných plnění zdá být zbytečné, neváhejte požádat o jeho snížení/vyškrtnutí ze smlouvy. Naopak v případě, že některou z úhrad vnímáte jako nedostatečnou, požádejte o její zvýšení.

Smrt není to nejhorší…

Ano, zní to strašně. Z finančního pohledu ale nemusí být smrt největší ránou. Nesnažte se úhradu za případné úmrtí šponovat co nejvíce nahoru třeba na úkor trvalé invalidity nebo pracovní neschopnosti. Invalidní člověk totiž má omezené pracovní možnosti. Ke svému životu ale potřebuje peníze. Není to hezká představa, ale taková je zkrátka realita. Jistě, pojistka může obsahovat kvalitní plnění pro více nešťastných situací. Současně s tím ale roste i její cena, čímž se pro mnoho z nás stává příliš drahou nebo neefektivní. Kouzlo efektivity spočívá ve zvážení individuálních podmínek a nastavení úrazového pojištění podle nich.

Mám chtít více za hospitalizaci v nemocnici nebo trvalé následky úrazu?

Nespočet pojišťoven láká klienty na nadstandardní pojistné plnění při každém dnu hospitalizace. Realita je ovšem taková, že se dnes na nemocničním lůžku člověk příliš neohřeje. Libového plnění si tak člověk stejně moc neužije. Mnohem vhodnější se tedy zdá zvýšit raději limit pro trvalé následky úrazu.

Nechte se do džungle úrazového pojištění zavést profesionály

Pokud se rozhodnete sjednat si pojištění s pomocí poradenského subjektu, zvolte si profesionály. Takové, kteří pečlivě vyhodnotí vaše požadavky a přání a pro které nepřestanete existovat v den podepsání smlouvy. Mimořádnou přidanou hodnotou se pro vás může stát i non-stop servis. Zlomili jste si nohu na Štědrý večer či při silvestrovských oslavách? Zavolejte nám. Rádi vám poradíme, co v dané situaci dělat, nebo jaké dokumenty je potřeba vyplnit pro urychlení pojistného plnění.

Napište si o více informací na info@argos-pzs.cz. Chcete-li svůj požadavek urychlit, připojte i své telefonní číslo. Můžete nám také rovnou zavolat na č. 733 696 679.Poradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři