Udělejte si pořádek ve svých smlouvách

Vivafina » Blog » Udělejte si pořádek ve svých smlouvách

Že uklízet vás nebaví? Na úklid ve smlouvách tu máte Vivafinu. Ať už jde o hypotéky, pojištění aut, bydlení nebo zdraví – víte, co obsahují pojistné smlouvy, které jste podepsali v minulosti? Máte přehled o tom, na co se smlouvy vztahují? Aktualizujete je pravidelně podle vaší měnící se životní situace? Provedeme tento úklid za vás.

Nekvalitní pojištění ohrožuje vaši budoucnost

Velice často se v praxi setkáváme s tím, že lidé nevědí, jaké smlouvy mají uzavřené, na co se přesně vztahují a co jim zaručují. Netuší, zda jsou aktuální a zda vůbec odpovídají svým rozsahem momentální životní situaci jednotlivce nebo celé rodiny. Život se však mění a mít někoho, kdo vám ve smlouvách udržuje pořádek, se vám rozhodně může hodit.

Udržovat pořádek ve smlouvách se vám vyplatí

Vivafina je místo, kde vám zajistíme pořádek ve všech stávajících smlouvách. A co víc, budeme jej i dlouhodobě udržovat.

Jakmile dojde ke změnám, které by vaše stávající smlouvy měly zohlednit, dáme vám o tom včas vědět. Poskytneme vám přesné a srozumitelné informace, odborné rady a nadstandardní servis 24/7. Pokud budete ve smlouvách potřebovat změnit např. své údaje, stačí, když se na nás obrátíte. Pokud se vaše životní situace zásadním způsobem změní, zohledníme to a smlouvu zaktualizujeme.

letak-vivafina-rozkladaci-3

Uplatnění pojistky je pro vás noční můra? Likvidaci pojistných událostí zajistíme

Stane se vám pojistná událost. Nejste si jistí, na koho se v takové situaci obrátit a co je potřeba zajistit, dodat a vyplnit, aby vám bylo pojistné plnění vyplaceno? Stačí, když nám ihned po události zavoláte. Ujistíte se, které dokumenty bude vaše pojišťovna k vyřízení pojistné události potřebovat. Jaké hlášenky je potřeba pro pojišťovnu vyplnit. Lékařské zprávy a jiné potřebné dokumenty nám pak pošlete e-mailem a o víc se už starat nemusíte. Likvidaci pojistné události vyřídíme za vás. A často vám ještě dobře poradíme.

Spolehněte se na naši úklidovou četu

Oprášíme vaše smlouvy a ohlídáme je, aby vždy byly připraveny dobře vám posloužit.

Kontaktujte nás

Zavolejte: +420 733 696 679, napište: info@argos-pzs.cz
Odebírejte praktické tipy Vivafina e-mailem.Poradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři