Tipy Vivafina pro zimní sezónu

Vivafina » Blog » Tipy Vivafina pro zimní sezónu

Vivafina je vaším nezávislým rádcem v oblasti finančních služeb. Snažíme se pro vás proto vybírat praktické tipy a přinášet vám užitečné rady, které jsou vaší jistotou nejen pro krizové životní situace. Některé z užitečných tipů jsme pro vás sepsali v tomto článku. Řadu užitečných informací vám přinášíme také na stránce Vivafina na Facebooku. Rádi vám je zašleme také e-mailem. Sledujte nás.

Pozor na sníh padající ze střechy

Jaká rizika hrozí vaší nemovitosti? Víte co se stane, když spadne sníh z vaší střechy například na zaparkované auto? Nebo v horším případě na kolemjdoucího člověka? Ujistěte se, zda máte ve vaší smlouvě na nemovitost připojištěnou také odpovědnost z držby nemovitosti. Lépe si pak užijete pohled na zimní krajinu.

K zimním sportům už nepotřebujete přidávat další adrenalin

Už se těšíte na zimní radovánky? Připojištění zimních sportů a odpovědnosti je v případě zahraniční lyžovačky nezbytností. V opačném případě se jedná o zcela zbytečný hazard.

Chystáte se vyrazit do hor mimo vyznačené turistické trasy a sjezdovky?

Máte rádi během dovolené trochu adrenalinu? Lyžujete například mimo vyznačené trasy? U FLEXI životního pojištění stačí pojišťovně oznámit od kdy do kdy chcete riskovat na své dovolené a prostřednictvím SMS si pojistíte na toto období rizikové rekreační sporty zdarma.

Na zimní dovolenou pouze s rozšířenou asistencí

Pro maximální bezpečnost a klid na zimní dovolené si před odjezdem zkontrolujte, na jaké služby se vztahují asistenční služby k povinnému ručení či havarijnímu pojištění, abyste je mohli případně doplnit o rozšířenou asistenci. Když už vaše auto zkrátka nemůže jet dále, jsou pro vás asistenční služby jistotou, že nezůstanete na silnici stát bez pomoci.

Jaká je cena vašeho auta?

Někteří poradci vám v rámci „nejnižší pojistky“ ohodnotí auto na nižší cenu. Při plnění z pojišťovny pak můžete být nemile překvapeni. Některé pojišťovny mají naopak své interní tabulky, kterými ohodnotí auto dle obvyklé ceny. Jak to máte ve vaší smlouvě nastaveno vy?

Vivafina: užitečné služby pro každodenní život

Nevíte si rady? Nechcete před cestou na zimní dovolenou na nic důležitého zapomenout? Chcete mít jistotu, že máte své smlouvy aktuální a správně nastavené? Pomůžeme vám.

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 696 679
E-mail: info@argos-pzs.cz

Sledujte užitečné tipy Vivafina na Facebooku. Nechte si praktické rady zasílat e-mailem a buďte připraveni na vše, co život přináší.Poradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři