Správa vozového parku levou zadní

Vivafina » Blog » Správa vozového parku levou zadní

Správa pojištění vozového parku

Není čas. Víme. Je potřeba stanovit si priority. A delegovat. Tato pravidla zná každý správný manažer a měl by je znát i váš správce vozového parku. Že jste menší firma a takového správce nemáte? Nevíte, na koho delegovat administrativní práce spojené s firemním vozovým parkem a správu pojistných smluv vaší firemní flotily? Od toho nás máte, ať už se dá vaše flotila vozidel spočítat na prstech jedné ruky, nebo na ni potřebujete hangár.

Optimalizace pojištění vozového parku

Je jasné, že nemáte čas ani chuť sednout si a zdlouhavě rozebírat jednotlivé body pojistných smluv. Nelámejte si nad tím hlavu sami. Naší prioritou je šetřit váš čas i náklady.

Převezmeme agendu spojenou s pojištěním vozidel, povinným ručením, havarijním pojištěním. Usnadníme vám administrativu spojenou se zelenými kartami, zákonným pojištěním vozidel apod. Nebo alespoň zjednodušíme dosavadní administrativu s firemními vozy spojenou. Ušetříme vám tak značné množství starostí i času.

Minimalizujeme vaše firemní náklady na správu vozového parku. Provedeme potřebná srovnání a najdeme nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidla. Realizujeme ve vaší firmě analýzu aktuálních nákladů vozového parku a ukážeme vám, jak je možné optimalizovat vozový park.

Analýza nákladů stojí za to. Ušetřit můžete i přes 30 %

Jedna z firem, u které jsme se podívali zákonnému pojištění na zoubek, platila ročně na pojištění firemních aut 920 tisíc. Nehleděli jsme jen na cenu, ale i na to, co je v rámci pojištění vozů zahrnuto, a zda to v případě této konkrétní firmy dává celé smysl. V návrhu optimalizace smluv jsme upravili pojištěná rizika – některá jsme snížili, jiná zvýšili. Přesně na míru potřebám této firmy. Výsledkem bylo, že majitel mohl ročně na pojištění platit už jen 620 tisíc. A uznejte sami, že úspora přes 30 % se v těchto sumách již docela pozná.

Nevyznáte se ve všech těch smlouvách, podmínkách a povinnostech? Nechte to na odborníky, kteří se vám budou věnovat nejen před podpisem smluv, ale můžete se na ně dlouhodobě spolehnout. Vaše firemní vozy (a pokladna) přece takovou péči potřebují. Šetřete chytře čas i finance na místech, která dávají smysl. Poradíme vám, která to jsou právě ve vašem případě.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679

Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz

Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipyPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři