Servis je pro nás základ. To nás odlišuje.

Vivafina » Blog » Servis je pro nás základ. To nás odlišuje.

vivafina-2-708x247

Mnoho z vás se možná pozná v následující situaci. Snad každý z nás má nějaké sjednané finanční produkty. Tu nějaké stavebko, tam pojistky na děti, pojištění na dům, povinné ručení na obě auta a mohl bych pokračovat. Paní Klára má taky plnou složku smluv. Postupem času složka bobtnala, to víte čas běží. Trvalé příkazy se stále platí, smlouvy jsou platné.

Nastala ale situace, kdy po autonehodě potřebovala řešit pojistné plnění na sebe a dceru. Zavolala poradkyni, která ji většinu smluv v minulosti sjednala. Shodou okolností je to její známá, pravda delší dobu o ní nic něvěděla. Několikrát jí volala, kontakt žádný, stejně tak odezva. Zjistila si, že v oboru již dávno nedělá. Obrátila se tedy na pojišťovnu, kde měla smlouvu uzavřenu. Vzhledem k tomu, že nikdy nic podobného nevyřizovala strávila s papírováním a osobními schůzkami na pobočce pojišťovny spoustu času.

Náš projekt VIVAFINA si prioritně zakládá na servisu pro klienty. Jako společnost se snažíme celých 14 let klietům poskytovat prvotřídní servis právě v těchto chvílích, kdy klienti potřebují řešit nároky ze svých smluv. Také u nás se stává, že s námi poradce přestane spolupracovat. V tu chvíli ale klientovi přidělíme nového, který je schopen veškerý potřebný servis kdykoli zajistit.

Je pro nás běžné, řešit s klienty pro příklad tyto situace:

  • zjišťujeme, zda mají nárok na plnění v případě konkrétní situace;
  • řešíme průběžně pojistné události již v době léčení, případně vyřízujeme zálohové plnění;
  • finalizujeme všechny podklady po ukončení léčení a kompletujeme je, včetně zaslání na centrálu pojišťoven,
  • poskytujeme telefonní či osobní konzultace kdykoliv v průběhu trvání všech smluv,
  • průběžně navrhujeme úpravy smluv včetně kompletní realizace,
  • poskytujeme podporu klientského centra v případě reklamací či dlužných plateb smluv tak, aby nezanikly – mnohdy kvůli neznalosti klientů.

S našim proklientsky zaměřeným servisem získáváte nejen značnou časovou úsporu, ale také klid díky kompletně vyřízeným podkladům ke svým smlouvám.

Máte dotaz? Kontaktujte nás…Poradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři