Rychlé on-line hlášení pojistných událostí

Vivafina » Blog » Rychlé on-line hlášení pojistných událostí

Žijeme v uspěchané době elektronizovaného světa. Každý a vše chce být on-line. A protože jsme flexibilní, jdeme s dobou. Pojišťovna České spořitelny v minulém roce spustila novinku na trhu životního pojištění – on-line systém pro nahlášení pojistných událostí elektronickou cestou. Díky tomu jsme schopni likvidaci pojistných událostí vyřešit bez zbytečných průtahů, téměř okamžitě.

Pohodlné on-line hlášenky

Šetříme váš čas. Elektronicky dokážete nahlásit pojistnou událost pomocí „on-line hlášenky“ přímo z počítače nebo tabletu. Pojišťovna České spořitelny vám svým chytrým on-line systémem intuitivně naviguje a navádí vás ke každému dalšímu kroku. Kontroluje vyplněné údaje přesně podle parametrů vašeho pojištění.

Teď si v duchu říkáte, že nám se to zdá jednoduché, ale vy se tím prostě nechcete příliš zaobírat? Nevadí.

Nechte hlášení pojistné události na odborníky

Rádi vám s vyplněním „on-line hlášenky“ poradíme. Víme přesně, co kam napsat, které nezbytné dokumenty připojit a tím ušetřit váš čas i trpělivost. V elektronické poště se pak jednoduše ihned dozvíte, v jaké fázi se vaše pojistná událost právě nachází a kdy vám bude pojistné plnění vyplaceno.

Získejte své peníze rychleji

S panem Petrem, který si při autonehodě zlomil nohu, jsme v pondělí dopoledne podali on-line hlášení pojistné události. Již druhý den v dopoledních hodinách byl mile překvapen zjištěním, že pojistná událost je vyřešena a Pojišťovna České spořitelny mu obratem vyplatila pojistné plnění. A kdyby měl pan Petr účet u stejné banky, likvidace pojistné události by trvala ještě kratší dobu.

Sám ze zkušenosti své kolegyně Jany, která si před třemi roky zlomila holení kost, věděl, že v jejím případě po běžném písemném vyplnění hlášenky pojistné události trvalo celé administrativní kolečko, než jí byla pojistka vyplacena, 10 dní. A takový časový rozdíl dnes určitě přivítáte.

Obraťte se na nás s důvěrou

Nevíte si rady se svými pojistnými, hypotečními či jinými smlouvami? Chcete mít jistotu, že je máte i po čase aktuální? Potřebujete vyřídit pojistnou událost?

Zavolejte nám: +420 733 696 679

Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz

Napište nám:Poradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři