Osmé zlato pro Flexi. Odborníci oceňují Flexi životní pojištění

Vivafina » Blog » Osmé zlato pro Flexi. Odborníci oceňují Flexi životní pojištění

vivafina-zlato

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003. Za svůj klíčový produkt FLEXI životní pojištění letos získala Pojišťovna České spořitelny již osmé zlato.

Produkty jsou v soutěži rozděleny do 15 kategorií. Porota složená z více než tříset ekonomických odborníků, podnikatelů a publicistů vyhodnotila v kategorii životní pojištění produkt FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny jako nejlepší nadstandardní finanční nástroj.

Odborníci na Flexi životní pojištění

Chcete se dozvědět více o nejznámějším životním pojištění v České republice? Rádi za vámi přijedeme. Stačí, když nám zanecháte svůj kontakt a domluvíme se na termínu, který vám vyhovuje. V klidu vašeho domova nebo na jiném místě, které si sami zvolíte, vám rádi produkt FLEXI životní pojištění představíme blíže.

Máte-li cestu kolem, stavte se. Rádi vám v Novém Jičíně na Jugoslávské ulici, kde působíme jako oficiální obchodní zastoupení Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně podáme bližší informace. Než si u nás vypijete kávu, dozvíte se všechny výhody a možnosti FLEXI životního pojištění.

Napište námPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři