Od prosince 2016 bude těžší získat nebo refinancovat hypotéku. Ještě nyní s tím můžeme něco udělat

Vivafina » Blog » Od prosince 2016 bude těžší získat nebo refinancovat hypotéku. Ještě nyní s tím můžeme něco udělat

Pospěšte si! Od prosince 2016 bude získání hypotéky o dost těžší. A i při refinancování starší hypotéky může být posuzování vaší platební schopnosti a morálky výrazně přísnější. To vše kvůli novému zákonu o spotřebitelském úvěru.

Zpřísnění podmínek a růst úroků

Odborníci očekávají výrazné zvýšení úrokových sazeb. Proces schvalování hypoték dozná značných změn a stručně řečeno, bude přísnější. A banky budou požadovat, abyste měli k dispozici vyšší procento vlastních zdrojů. Nenechte se tedy zaskočit a připravte se na to. Čas je už jen do konce listopadu.

Naši odborníci na hypotéky jsou vám ve Vivafině schopni zajistit předschválení hypotéky až na dva roky dopředu. Přichystáme vám individuální hypoteční nabídku a doporučíme vám nejvýhodnější řešení a to ještě za současných – výhodnějších – podmínek.

Už žádné 100% hypotéky

Proč se vyplatí pospíšit si a zařídit si ještě do konce listopadu 2016 ve Vivafina řešení pro vaši hypotéku? Od prosince 2016 už totiž banky nebudou moci poskytovat spotřebitelům 100% hypotéky. Jejich odpovědnost vzroste a banky i další poskytovatelé úvěrů budou mít povinnost důkladněji prověřovat, zda je žadatel o půjčku schopen úvěr ze svých příjmů řádně splácet. Stejně tak v případě refinancování hypoték bude nutné dokládat poskytovatelům úvěrů výši příjmů a další důležité informace, aby došlo k řádnému posouzení platebních schopností žadatele.

Myslete na refinancování hypotéky v předstihu

Nejen nováčkům, kteří uvažují o financování vlastního nového bydlení, ale dokonce i těm z vás, kdo již hypotéku mají, a budou ji refinancovat až v příštím roce, dokážeme navrhnout refinancování hypotéky již nyní. Opět za souačasných výhodnějších podmínek. Nabízíme vám velmi přívětivé úrokové sazby a zajistíme veškerý servis spojený s vyřízením refinancování hypotéky.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679

Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz

Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipy

Napište námPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři