O nás

Vivafina » O nás

Působíme na finančním trhu již od roku 2000 jako ARGOS PZS, s.r.o. Dlouhodobě se zabýváme poskytováním služeb finančního poradenství a likvidací pojistných událostí.

Máme zkušenosti

V letech 2005 – 2013 jsme pro Pojišťovnu České spořitelny a.s. zpracovali na 210.000 pojistných událostí. Zkušenosti v oblasti pojištění a likvidace pojistných událostí vypracovaly náš tým k poskytování maximálně profesionálního servisu. Při vyřizování pojistných událostí vám díky svým zkušenostem poskytujeme skutečně provotřídní servis.

VIVAFINA: Komplexní portfolium finančních služeb

Uvědomujeme si, že každý klient si žádá v oblasti finanční péče individuální přístup. Zaměřujeme se proto na poznání vašich skutečných potřeb – z hlediska vás jako jednotlivce v práci, běžném životě i pro klidný život vaší rodiny. Rozšiřujeme proto i nadále portfolium našich služeb. Pod značkou VIVAFINA poskytujeme od roku 2014 skutečně komplexní péči o finanční produkty našich klientů.

Vize VIVAFINA

Naše mnohaleté zkušenosti potvrzují skutečnost, že až 95 % klientů ve skutečnosti neví, co má ve svých smlouvách sjednáno. Naším posláním je poskytovat vám přesné a srozumitelné informace, odborné rady a dlouhodobý servis. Proto pro nás není sjednání smlouvy cílem, ale samým začátkem naší práce a dlouhodobého vztahu s klientem. Naší prioritou je dobře poznat vaše potřeby, vědět, jak se v čase proměňují a poskytovat vám kdykoli zázemí odborného finančního poradenství a 24/7 servis pro řešení vašich pojistných událostí. Projektem VIVAFINA jsme definovali výrazné rozšíření portfolia našich služeb, čímž jasně deklarujeme komplexnost naší nabídky.

Naší vizí je poskytovat vám dlouhodobý servis ve spolupráci s profesionálním týmem svých spolupracovníků.

Spolupracujte s námi na vizi VIVAFINA

Život se mění a my s ním

vivafina-casova-osa

Naši partneři