FLEXI vám vyplatí dvakrát víc v případě infarktu myokardu

Vivafina » Blog » FLEXI vám vyplatí dvakrát víc v případě infarktu myokardu

vivafina-1200x628-tipy

V České republice infarkt myokardu postihne ročně okolo 22 tisíc lidí. Vysoké procento z nich na jeho následky umírá. Ve většině případů se nemoc projeví u mužů, než u žen. A to až pětkrát více. K záchraně života v případě infarktu myokardu přitom jde pouze o minuty. Je velmi důležité a rozhodující rozpoznat první varovné signály, kterých si pacienti často nevšimnou nebo jim nepřikládají takovou váhu.

Při včasném zásahu lékaře se může člověk vrátit do běžného života téměř nezasažený, bohužel častěji jsou pacienti, kteří infarkt myokardu prodělali, náchylní k riziku náhlé srdeční smrti. Součástí léčby je pak vždy dlouhodobá rehabilitace. I přes tato fakta se podle průzkumů Češi na tyto situace nepřipravují. A nejsou pro tyto případy zpravidla vůbec pojištěni. Pojišťovna České spořitelny nyní připravila akci zaměřenou právě na řešení životní situace po infarktu myokardu. A co víc: akce platí nejen pro nově uzavřené smlouvy, ale využít ji mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním.

FLEXI vyplatí dvojnásobek pojistné částky pro zasažené pacienty infarktem

Pojišťovna České spořitelny zveřejnila výjimečnou akci, při níž garantuje vyplacení dvojnásobku pojistné částky pro klienty zasažené infarktem myokardu a to až do výše 1 milionu korun. Toto zvýhodnění se týká nových smluv FLEXI životní pojištění v období trvání akce od 19. září 2016 do 30.listopadu 2016. Sjednat si zvýhodnění mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním, kteří si dosud pojištění na vážné nemoci a úrazy nesjednali.

Jsme obchodním zastoupením a kontaktním místem Pojišťovny České spořitelny a.s. v Novém Jičíně. Rádi vám s vyřízením této nebo jiné pro vás osobně nejvhodnější pojistky pomůžeme.

FLEXI s mimořádným zvýhodněním

 

2× víc při infarktu myokarduflexi
Uzavřete si do 31. listopadu 2016 životní pojištění FLEXI a získáte zvýhodnění v podobě dvojnásobného plnění v případě infarktu myokardu (diagnózy).

  • V případě pojistné události vám pojišťovna vyplatí dvojnásobek pojistné částky, až 1 mil. Kč navíc.
  • Akce se vztahuje na diagnózu infarktu myokardu z rizika vážných nemocí a úrazů pro dospělé sjednané na částku min. 100 000 Kč
  • Výhodu garantujeme po celou dobu platnosti rizika, a to i v případě změny částky v průběhu pojištění.
  • Týká se i úpravy starších typů smluv FLEXI přidáním rizika vážných nemocí a úrazů, pokud na smlouvě dosud nikdy nebylo sjednáno.

Tato výjimečná akce platí pouze pro smlouvy uzavřené do 30. listopadu 2016. Kontaktujte nás pro více informací ještě dnes!

Kontaktujte obchodní zastoupení Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně

Jsme oficiálním obchodním zastoupením Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně. Poskytujeme vám kompletní servis (nejen) smluv FLEXI životního pojištění a FLEXI JUNIOR. Obrátit se na nás můžete i v případě, že jste tyto smlouvy uzavřeli kdykoli dříve, kdekoli jinde a nyní na nich potřebujete provést jakékoli úpravy a změny.

Jsme váš spolehlivý finanční partner, na kterého se můžete obrátit kdykoli. Poradíme a pomůžeme vám také s vyřízením pojistné události. Nechte veškeré papírování na nás.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679
Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz
Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipy

Uložit

UložitPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři