Flexi vám vyplatí 2xvíc v případě vážného onemocnění způsobeném klíštětem

Vivafina » Blog » Flexi vám vyplatí 2xvíc v případě vážného onemocnění způsobeném klíštětem

… Mám klíště! Zděšení, panika – kde jsem ho chytil? Na zahradě, v lese, v trávě u rybníka, ve městě, je teplo, jsou všude. Očkovaný nejsem, musím se ho co nejdříve zbavit. Nemusím ho dusit, stačí potřít desinfekcí a hlavně – netrhat násilím ven! Opatrně, pinzetou, krouživými pohyby vytáčím ho jedním směrem ven. A po vytáhnutí rychle vydesinfikovat. Tak to se povedlo, teď se budu 2 týdny pozorovat, zda nemám příznaky nakažení – bolest svalů , zvýšená teplota, stav podobný chřipce. A to je teprve první stadium, které brzy odezní ..

Pokud si nejsme jisti, zda jsme nakaženi klíštětem, vždy je dobré to zkonzultovat s lékařem. Jakmile se projevují      i další příznaky nakažení, může se jednat o vážné onemocnění např. meningoencefalitidu, která nejde léčit antibiotiky, nelze vyloučit později ani trvalé následky – špatná paměť, časté bolesti hlavy, ochrnutí. Další diagnózou vážného onemocnění může být lymeská nemoc (borelióza), zde zabírají antibiotika, ovšem až 30 procent nakažených se neléčí, může dojít mimo jiné k ochrnutí lícního nervu. Proti borelióze se neočkuje, vakcína byla zastavena.

Řada klientů není pojištěna na vážné nemoci, některé z nich nám může způsobit právě klíště. Pojišťovna České spořitelny nyní připravila akci zaměřenou na řešení životní situace při vážném onemocnění způsobeném přisátím klíštěte. A co víc: akce platí nejen pro nově uzavřené smlouvy, ale využít ji mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním.

FLEXI vyplatí dvojnásobek pojistné částky pro pacienty s vážným onemocněním způsobeném klíštětem

Pojišťovna České spořitelny zveřejnila výjimečnou akci, při níž garantuje vyplacení dvojnásobku pojistné částky pro klienty s vážným onemocněním způsobeném klíštětem a to až do výše 1 milionu korun. Toto zvýhodnění se týká nových smluv FLEXI životní pojištění v období trvání akce od 1. dubna do 30. června 2018. Sjednat si zvýhodnění mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním, kteří si dosud pojištění na vážné nemoci nesjednali.

2× víc při vážném onemocnění způsobeném klíštětem

Mimořádná akce od 1. 4. do 30. 6. 2018

 • v případě pojistné události vyplatíme dvojnásobek, až 1 mil. Kč navíc
 • vztahuje se na pojištění vážných nemocí:
  • klíšťová meningoencefalitida
  • lymeská nemoc
  • meningitida
  • encefalitida
 • platí pro dospělé i děti
 • výhodu garantujeme po celou dobu trvání pojištění

Kontaktujte obchodní zastoupení Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně

Jsme oficiálním obchodním zastoupením Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně. Poskytujeme vám kompletní servis (nejen) smluv FLEXI životního pojištění a FLEXI JUNIOR. Obrátit se na nás můžete i v případě, že jste tyto smlouvy uzavřeli kdykoli dříve, kdekoli jinde a nyní na nich potřebujete provést jakékoli úpravy a změny.

Jsme váš spolehlivý finanční partner, na kterého se můžete obrátit kdykoli. Poradíme a pomůžeme vám také s vyřízením pojistné události. Nechte veškeré papírování na nás.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679
Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz
Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipyPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři