Dvojnásobné plnění v případě mozkové příhody

Vivafina » Blog » Dvojnásobné plnění v případě mozkové příhody

V České republice se dlouhodobě pohybují mozkové příhody na nejvyšších příčkách v žebříčku nejčastějších příčin úmrtí. Ročně postihne tato zákeřná choroba více než 35 tisíc pacientů. A k záchraně života v případě mozkové mrtvice jde přitom  pouze o minuty. Je velmi důležité a rozhodující rozpoznat  první varovné signály, kterých si často pacienti nevšimnou nebo jim nepřikládají takovou váhu.

Při včasném zásahu lékaře se může člověk vrátit do běžného života téměř nezasažený, bohužel častěji se u pacientů, kteří mrtvici prodělali, projeví poruchy hybnosti, citlivosti na jedné polovině těla, narušena také bývá schopnost číst a psát. Součástí léčby je pak vždy dlouhodobější rehabilitace. I přes tato fakta se podle průzkumů Češi na tyto situace nepřipravují. A nejsou pro tyto případy zpravidla vůbec pojištěni. Pojišťovna České spořitelny nyní připravila akci zaměřenou právě na případy mozkové příhody. A co víc: akce platí nejen pro nově uzavřené smlouvy, ale využít ji mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním.

FLEXI vyplatí dvojnásobek pojistné částky pro zasažené pacienty mozkovou příhodou

Pojišťovna České spořitelny zveřejnila výjimečnou akci, při níž garantuje vyplacení dvojnásobku pojistné částky pro klienty zasažené mozkovým infarktem a to až do výše 1 milionu korun. Toto zvýhodnění se týká nejen nových smluv FLEXI životní pojištění a FLEXI JUNIOR uzavřených v období trvání akce od 1. dubna 2016 do 31. května 2016 – akce je nově prodloužená do 30. června 2016. Sjednat si zvýhodnění mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním, kteří si dosud pojištění na vážné nemoci a úrazy nesjednali.

Jsme obchodním zastoupením a kontaktním místem Pojišťovny České spořitelny a.s. v Novém Jičíně. Rádi vám s vyřízením této nebo jiné pro vás osobně vhodné pojistky pomůžeme.

FLEXI s mimořádným zvýhodněním

FLEXI logo
2× víc při mozkové příhodě
Uzavřete si do 30. června 2016 životní pojištění FLEXI a získáte zvýhodnění v podobě dvojnásobného plnění v případě mozkového infarktu (diagnózy).

  • V případě pojistné události vám pojišťovna vyplatí dvojnásobek pojistné částky, až 1 mil. Kč navíc.
  • Akce se vztahuje na riziko vážných nemocí a úrazů sjednané na částku min. 100 000 Kč pro dospělé i děti.
  • Výhodu garantujeme po celou dobu platnosti rizika, a to i v případě změny částky v průběhu pojištění.
  • Týká se i úpravy starších typů smluv FLEXI přidáním rizika vážných nemocí a úrazů, pokud na smlouvě dosud nikdy nebylo sjednáno.

Tato výjimečná akce platí pouze pro smlouvy uzavřené do 30. června 2016. Kontaktujte nás pro více informací ještě dnes!

Kontaktujte obchodní zastoupení Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně

Jsme oficiálním obchodním zastoupením Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně. Poskytujeme vám kompletní servis (nejen) smluv FLEXI životního pojištění a FLEXI JUNIOR. Obrátit se na nás můžete i v případě, že jste tyto smlouvy uzavřeli kdykoli dříve, kdekoli jinde a nyní na nich potřebujete provést jakékoli úpravy a změny.

Jsme váš spolehlivý finanční partner, na kterého se můžete obrátit kdykoli. Poradíme a pomůžeme vám také s vyřízením pojistné události. Nechte veškeré papírování na nás.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679
Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz
Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipyPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři