Dvojnásobek pojistné částky při vážném onkologickém onemocnění

Vivafina » Blog » Dvojnásobek pojistné částky při vážném onkologickém onemocnění

vivafina-1200x628-plneni

V České republice se onkologická onemocnění dlouhodobě řadí na druhou příčku v žebříčku nejčastějších příčin úmrtí. Moderní léčebné metody sice jsou v boji s rakovinou čím dál úspěšnější. Přesto si i nadále léčba onkologických onemocnění žádá velké množství sil a času každého nemocného.

Dlouhodobá hospitalizace v nemocnici a bezpodmínečná pracovní neschopnost znamená pro onkologického pacienta dlouhodobý výpadek příjmu. I přes tato fakta se podle průzkumů Češi na tyto situace nepřipravují. Nejsou pro tyto případy pojištěni. Pojišťovna České spořitelny nyní připravila akci zaměřenou na vážná onkologická onemocnění. A co víc: akce platí nejen pro nově uzavřené smlouvy, ale využít ji mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním.

FLEXI vyplatí dvojnásobek pojistné částky při závažném onkologickém onemocnění

Pojišťovna České spořitelny zveřejnila výjimečnou akci, při níž garantuje vyplacení dvojnásobku pojistné částky při závažném onkologickém onemocnění a to až do výše 1 milionu korun. Toto zvýhodnění se týká nejen nových smluv FLEXI životní pojištění a FLEXI JUNIOR uzavřených v období trvání akce od 14. září 2015 do 31. prosince 2015. Sjednat si zvýhodnění mohou i stávající klienti s FLEXI životním pojištěním, kteří si dosud pojištění velmi vážných onemocnění nesjednali.

Jsme obchodním zastoupením a kontaktním místem Pojišťovny České spořitelny a.s. v Novém Jičíně.

FLEXI s mimořádným zvýhodněním

FLEXI logo
2× víc při vážných onkologických onemocněních
Uzavřete si do 31. prosince 2015 – životní pojištění FLEXI a získáte zvýhodnění v podobě dvojnásobného plnění v případě vážných onkologických onemocnění (diagnózy).

  • V případě pojistné události vám pojišťovna vyplatí dvojnásobek pojistné částky, až 1 mil. Kč navíc.
  • Akce se vztahuje na riziko velmi vážných onemocnění sjednané na částku min. 100 000 Kč pro dospělé i děti.
  • Výhodu garantujeme po celou dobu platnosti rizika, a to i v případě změny částky v průběhu pojištění.
  • Týká se i úpravy starších typů smluv FLEXI přidáním rizika velmi vážných onemocnění, pokud na smlouvě dosud nikdy nebylo sjednáno.

Tato výjimečná akce platí pouze pro smlouvy uzavřené do 31. prosince 2015. Kontaktujte nás pro více informací ještě dnes!

Kontaktujte obchodní zastoupení Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně

Jsme oficiálním obchodním zastoupením Pojišťovny České spořitelny v Novém Jičíně. Poskytujeme vám kompletní servis (nejen) smluv FLEXI životního pojištění a FLEXI JUNIOR. Obrátit se na nás můžete i v případě, že jste tyto smlouvy uzavřeli kdykoli dříve, kdekoli jinde a nyní na nich potřebujete provést jakékoli úpravy a změny.

Jsme váš spolehlivý finanční partner, na kterého se můžete obrátit kdykoli. Poradíme a pomůžeme vám také s vyřízením pojistné události. Nechte veškeré papírování na nás.

Obraťte se na nás s důvěrou

Zavolejte nám: +420 733 696 679
Pošlete svůj dotaz e-mailem: info@argos-pzs.cz
Buďte v obraze: sledujte další praktické rady a tipyPoradenství při řešení pojistných událostí

Naši poradci vám pomohou s kompletním vyřízením pojistných událostí.

Naši partneři